Katarzyna Dańska

Jestem certyfikowaną terapeutką tańcem i ruchem po 4-letnim specjalistycznym szkoleniu i certyfikowaną analityczką ruchu w podejściu Laban/Bartenieff. Uczyłam się m. in.:  Kestenberg Movement Profile w Centrum für Tanz&Therapie w Monachium, języka ruchu Laban/Bartenieff w programie Laban/Bartenieff Institute of Movement Studies w Tel Awiwie, oraz Ruchu Autentycznego zyskując dyplom Institue for Integrative Bodywork and Movement Therapy. Oprócz indywidualnych spotkań w Ibie, pracuję z  grupami na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic Przychodni WAT, szkolę studentów Szkoły Terapii Seksualnej Prof. Z. Lwa- Starowicza, Studiów Podyplomowych Akademii Pedagogiki Specjalnej, i Somatyki w Terapii i Tańcu na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Od wielu lat rozwijam się i pracuję w tych obszarach ekspresji ruchowej, które wiążą ruch z myśleniem, emocjami i indywidualnymi historiami. To podejście widzę jako drogę od ograniczających przekonań i schematów, do wolności wyboru. Drogę od znanych fragmentów, do poczucia pełni. Na tę ścieżkę weszłam jako córka tancerki. Zanim dowiedziałam się, że najważniejszy taniec to ten, którego odbiorcami jesteśmy my sami, zawodowo tańczyłam w teatrze i na scenie. Pasjonuje mnie architektura i to, jak ludzie korzystają z przestrzeni. Mam słabość do sklepików muzealnych.

Kontakt ze mną

kasia@terapiatancem-iba.pl
501 637 844

  • Joanna, uczestniczka indywidualnej terapii tańcem i ruchem
   "W ruchu powoli napełniam się sobą"
   Joanna, uczestniczka indywidualnej terapii tańcem i ruchem
  • Uczestniczka wakacyjnych warsztatów
   "Dzięki warsztatom zatrzymałam się w przestrzeni przeznaczonej na bycie – odczuwanie, doświadczanie, przeżywanie – także z poziomu ciała. Spotkanie z pozostałymi uczestnikami doprowadziło mnie do nowego spotkania ze sobą – głębokiego, prawdziwego i poruszającego"
   Uczestniczka wakacyjnych warsztatów
  • Ula Rudzka-Stankiewicz
   „Cudowne doświadczenie. Nowa perspektywa do pracy z grupą. Dostałam mnóstwo inspiracji i gotowych struktur do wykorzystania. Dziękuję!”
   Ula Rudzka-Stankiewicz
  • Olga Stobiecka – Rozmiarek, trenerka dramy
   "Bardzo doceniam wyważony program szkolenia. Zbalansowana ilość doświadczeń. Spora dawka wiedzy. Wyczerpujące dyskusje o poznanych narzędziach i możliwość ćwiczenia ich w roli prowadzącej grupę – bardzo rozwijające. Polecam serdecznie."
   Olga Stobiecka – Rozmiarek, trenerka dramy
  • "Bezpieczna, wspierająca atmosfera. Niespieszny, komfortowy rytm prowadzenia zajęć. Wskazówka, że każdy ruch jest dobry. I tak było."
   Agata Zadka, pedagog-terapeuta

  ZESPÓŁ


  Izabela Guzek


  600 390 008
  izabela@terapiatancem-iba.pl

  Jestem certyfikowaną psychoterapeutką i superwizorem terapii tańcem i ruchem, psychologiem. Pracuję z dziećmi i rodzinami. Prowadzę terapię z dorosłymi, sesje Ruchu Autentycznego i warsztaty rozwojowe.