Izabela Guzek

Izabela Guzek

Posiadam doświadczenie w pracy z dorosłymi z zaburzeniami psychicznymi, pracuję min. z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych i w budowaniu relacji, cierpiącymi z powodu depresji, blokad w ciele, zaburzeń psychosomatycznych. Prowadzę terapię z dziećmi z problemami emocjonalnymi, zaburzeniami odżywiania i zaburzeniami rozwojowymi. Pracuję terapeutycznie na Oddziale Psychiatrii Dziecięcej w Centrum Zdrowia Dziecka, a także w Szkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 38. Przez 5 lat prowadziłam terapię tańcem i ruchem z osobami dorosłymi z autyzmem w Fundacji Synapsis. Pracuję z grupami prowadząc warsztaty rozwoju osobistego metodami terapii tańcem i ruchem i Ruchu Autentycznego.

Ukończyłam 4-letnie szkolenie w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem, psychologię kliniczną w SWPS, szkołę trenerów w Grupie TROP. Szkoliłam się w metodzie Ruchu Autentycznego uzyskując dyplom Institue for Integrative Bodywork and Movement Therapy. Jestem jedyną w Polsce absolwentką 2-letniego Kursu „Ways of Seeing” dr Suzi Tortory dedykowanego pracy z dziećmi i rodzinami.

Prowadzę superwizję i szkolenia dla specjalistów. Uczę studentów Uniwersytetu Warszawskiego na wydziela Pedagogiki, a także na APS na kierunku Arteterapia. Uczyłam studentów Polskiego Instytutu Psychoterapii Tańcem i Ruchem.

Działam na rzecz społeczności terapeutów, przez 6 lat zasiadałam w Zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem, a obecnie jestem członkiem Zarządu European Dance Movement Therapy Association.

Jestem współautorką książek: „Psychoterapia tańcem i ruchem. Teoria i praktyka” oraz „Psychoterapia tańcem i ruchem. Terapia indywidualna i grupowa.”

Towarzysząc uczestnikom warsztatów i pacjentom często widzę i słyszę jak ten rodzaj pracy pomaga im poczuć siebie pełniej, być ze sobą w żywym kontakcie. Uważam to za wyjątkową wartość pracy angażującej ciało i ekspresję. Fascynuje mnie to jak wiele komunikuje ciało i jak można w twórczym ruchu poznać i zintegrować swoje odczucia, emocje i myśli. Prywatnie praktykuję jogę, regeneruję się w otoczeniu natury, uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca.

Kontakt ze mną

izabela@terapiatancem-iba.pl
600 390 008

Nasz Zespół

Katarzyna Dańska


501 637 844
kasia@terapiatancem-iba.pl

Jestem certyfikowaną terapeutką tańcem, specjalistką analizy ruchu. Prowadzę terapię indywidualną,  sesje pracy z ciałem i rozwoju podpisu ruchowego, a także Ruch Autentyczny.