Izabela Guzek

Izabela Guzek

Towarzysząc uczestnikom warsztatów i pacjentom często widzę i słyszę jak ten rodzaj pracy pomaga im poczuć siebie pełniej, być ze sobą w żywym kontakcie. Uważam to za wyjątkową wartość pracy angażującej ciało i ekspresję. Fascynuje mnie to jak wiele komunikuje ciało i jak można w twórczym ruchu poznać i zintegrować swoje odczucia, emocje i myśli.

Ukończyłam psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i 4-letnie szkolenie z psychoterapii tańcem i ruchem w Instytucie DMT. Jestem jedyną w Polsce absolwentką 2-letniego międzynarodowego szkolenia dedykowanego pracy z dziećmi i rodzinami „Sposoby Patrzenia”. Brałam udział w szkoleniach z Ruchu Autentycznego, m.in. rocznym kursie sygnowanym przez Institue for Integrative Bodywork and Movement Therapy. Posiadam certyfikat psychoterapeuty i superwizora psychoterapii tańcem i ruchem.

Pracuję terapeutycznie i rozwojowo od przeszło 10 lat. Prowadzę terapię z dziećmi z problemami emocjonalnymi i zaburzeniami rozwojowymi oraz z rodzinami. Od 2009 roku współpracuję ze Szkołą z Oddziałami Integracyjnymi nr 38 w Warszawie, przez kilka lat prowadziłam terapię tańcem i ruchem z dorosłymi osobami z autyzmem w Fundacji Synapsis. Posiadam doświadczenie w pracy z dorosłymi z zaburzeniami psychicznymi, pracuję min. z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych i w budowaniu relacji, cierpiącymi z powodu depresji, blokad w ciele, zaburzeń psychosomatycznych.

Lubię pracować z grupami prowadząc warsztaty rozwojowe, m.in. cykl Ucieleśnione zmiany, czy kilkudniowe warsztaty wyjazdowe. Szkolę specjalistów z zastosowania technik terapii tańcem i ruchem, uczyłam studentów ASP, jestem nauczycielem Instytutu DMT. Placówki zainteresowane szkoleniami zapraszam do kontaktu.
Jestem współautorką książek: „Psychoterapia tańcem i ruchem. Teoria i praktyka” oraz „Psychoterapia tańcem i ruchem. Terapia indywidualna i grupowa.”

Kontakt ze mną

izabela@terapiatancem-iba.pl
600 390 008

  • Joanna, uczestniczka indywidualnej terapii tańcem i ruchem
   "W ruchu powoli napełniam się sobą"
   Joanna, uczestniczka indywidualnej terapii tańcem i ruchem
  • Uczestniczka wakacyjnych warsztatów
   "Dzięki warsztatom zatrzymałam się w przestrzeni przeznaczonej na bycie – odczuwanie, doświadczanie, przeżywanie – także z poziomu ciała. Spotkanie z pozostałymi uczestnikami doprowadziło mnie do nowego spotkania ze sobą – głębokiego, prawdziwego i poruszającego"
   Uczestniczka wakacyjnych warsztatów
  • Ula Rudzka-Stankiewicz
   „Cudowne doświadczenie. Nowa perspektywa do pracy z grupą. Dostałam mnóstwo inspiracji i gotowych struktur do wykorzystania. Dziękuję!”
   Ula Rudzka-Stankiewicz
  • Olga Stobiecka – Rozmiarek, trenerka dramy
   "Bardzo doceniam wyważony program szkolenia. Zbalansowana ilość doświadczeń. Spora dawka wiedzy. Wyczerpujące dyskusje o poznanych narzędziach i możliwość ćwiczenia ich w roli prowadzącej grupę – bardzo rozwijające. Polecam serdecznie."
   Olga Stobiecka – Rozmiarek, trenerka dramy
  • "Bezpieczna, wspierająca atmosfera. Niespieszny, komfortowy rytm prowadzenia zajęć. Wskazówka, że każdy ruch jest dobry. I tak było."
   Agata Zadka, pedagog-terapeuta

  ZESPÓŁ


  Katarzyna Dańska


  501 637 844
  kasia@terapiatancem-iba.pl

  Jestem certyfikowaną terapeutką tańcem, specjalistką analizy ruchu. Prowadzę terapię indywidualną,  sesje pracy z ciałem i rozwoju podpisu ruchowego, a także Ruch Autentyczny.