JĘZYK RUCHU- WARSZTAT I KRÓTKI WYKŁAD, 30.08.17, g.20-22

Język ruchu. Życie w ciele – warsztat i krótki wykład.
Jeśli chcesz poznawać związek ruchu z psychiką, intryguje Ciebie co chce przekazać Twoje ciało, to spotkanie jest dla Ciebie. Dowiesz się na nim o kompleksowym podejściu Rudolfa Labana, który rozpoznał i opisał fascynujący język ruchu. Zapewne nieraz zastanawiałaś/zastanawiałeś się, jaki jest związek ruchu z emocjami i myśleniem. Czemu po spotkaniu z jedna osobą jesteśmy pełni energii, a po innym czujemy się zmęczeni, mimo, że sam temat rozmowy był podobny? Nasze ciała mają rozbudowaną komunikację, swój podpis ruchowy. By go trochę poznać poruszymy się z kilkoma jakościami ruchu , które wiążą się z psychiką (podejmowaniem decyzji, uwagą, kontrolą i wyrażaniem emocji). Podczas spotkania będzie czas na: ruch, krótki wykład, pytania i wymianę refleksji. Opowiem również o Treningu Świadomości i możliwości poznawania języka ruchu.

Jak się przygotować do spotkania?
Na pewno zakładając wygodne, niekrępujące ruchów ubranie. Warto wziąć ze sobą niegazowaną wodę do picia. Sprawność fizyczna i doświadczenie w technikach ruchu nie są wymagane. Ważna jest gotowość do świadomego skupienia się na ciele. Każdy ruch jest dobry, jeśli jest prawdziwy. Nieraz spotykam się z informacją, że ktoś się nie porusza. Nie jest to prawdą, gdyż póki żyjemy, to oddychamy, a to już jest ruch!

Miejsce i data:
30 sierpnia 2017, 20-22, Al. Krasińskiego 35A studio AnyaYoga

Koszt: 50zł,

Zapisy:agnieszka@terapiatancem-iba.pl

Prowadząca: Agnieszka Sokołowska – Jestem analitykiem i nauczycielką ruchu, terapeutką, trenerką, superwizorką psychoterapii tańcem i ruchem. Jako jedna z dwóch osób w Polsce posiadam certyfikat Laban/Bartenieff Institute of Movement Studies, LIMS®. Pracuję indywidualnie i grupowo. Szkolę terapeutów, trenerów, coachów, arteterapeutów, psychologów i nauczycieli z niewerbalnych technik i pracy z ciałem. Od siedmiu lat jestem nauczycielką w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem oraz na kursie Arteterapia – kultura przeciwko wykluczeniu (DK Łowicka). Wspieram rozwój ludzi prowadząc zarówno terapię jak i coaching, w zależności od konkretnej osoby, sytuacji i tematu, z jakim przychodzi. Od lat prowadzę autorski Trening Świadomości: Ciała, Emocji, Myśli i Relacji. Ruch jest dla mnie głęboką, pełną prawdą o BYCIU człowiekiem, dzikim, wolnym, ale też i łagodnym, smutnym, złym, radosnym PEŁNYM.
Więcej można dowiedzieć się ze stron: www.terapiatancem-iba.pl
Lub dzwoniąc do mnie z pytaniem: 604 537 533