CIAŁA UWIKŁANE / WARSZTAT ON -LINE
DLA FEDERACJI NA RZECZ KOBIET I PLANOWANIA RODZINY

Cel

Nasze ciała są krajobrazami złożonymi ze śladów wpływów, którym były i są poddawane. Wpływów rodziny, społeczności, religii, kultury, polityki, ekonomii. Ciało jest więc uwikłane. Jest kotwicą Ja i jednocześnie ekspresją kontekstów, do których Ja przynależy. Świadomość rozluźnia uwikłanie. Temu dasz przestrzeń na warsztacie. Przyglądając się jak znaczące dla ciebie konteksty społeczne  wpływały na twoje ciało  i jakość wyrażania siebie.

Warsztat nie jest psychoterapią. Celem jest twórcza refleksja.  Jest zaadresowany do osób, które mają doświadczenie pracy w podejściu ciało/umysł i swobodnie czują się w spontanicznej ekspresji ruchowej. Jeśli nie jesteś pewny/a swojego uczestnictwa, zapytaj mnie mailowo.

Jak

Wesprą nas metody terapii tańcem i ruchem i Laban/Bartenieff Movement System. Zaczniemy od krótkiego wprowadzenia w fenomen pamięci ciała i ucieleśnienia. W pisaniu, rysunku i ruchu podejmiesz temat wybranych ról społecznych, grup wpływu, a w drugiej części warsztatu zanurzymy się w regenerujące odczuwanie,  rdzeń Ja cielesnego.

Sytuacja on-line pozwala decydować, czy w ruchu będziesz, czy nie będziesz widziany/a. Wystarczy odsunąć się od oka kamery. Jednak zapraszam wyłącznie z włączonymi kamerkami. To służy poczuciu wspólnego doświadczania. 

Kiedy

Czwartek, 25 lutego 2021, godz. 18.00-20.00, przez Zoom

Jak wziąć udział

Uczestnictwo jest nieodpłatne. Wystarczy symboliczny nawet datek na konto Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. Szczegóły: https://federa.org.pl/zaangazuj-sie/wesprzyj-nas-finansowo

Prowadząca

Katarzyna Dańska: terapeutka tańcem i ruchem, certyfikowana analityczka języka ruchu Laban/Bartenieff, Polka, kobieta, matka, Słowianka, heteronormatywna, wychowanka małego miasteczka.

Zapisy przez Formularz

    Jeśli nie otrzymasz maila potwierdzającego wysłanie Formularza, zajrzyj do SPAMU, lub napisz do nas Kasia@terapiatancem-iba.pl

    KALENDARZ WYDARZEŃ