Agnieszka Sokołowska

.

Fascynuje mnie to jak świadomy kontakt z ciałem otwiera na pełniejsze życie, a doświadczenie tego, że jesteśmy jednością ciała, emocji i umysłu pomaga w spojrzeniu na wiele spraw z innej perspektywy. Ciekawi mnie to, że każdy z nas ma swój indywidualny podpis ruchowy. Poznanie go podczas pracy rozwojowej pomaga w wyrażaniu siebie w zgodzie z tym, co chce się realizować w życiu. Jestem pod coraz większym wrażeniem i szacunkiem jak poprzez zaangażowanie świadomego ruchu można uwolnić historie zatrzymane w ciele. Po to, by móc żyć teraźniejszością w większym rozluźnieniu i zdrowiu.
Ukończyłam m.in. czteroletnie szkolenie w Polskim Instytucie Terapii Tańcem i ruchem, gdzie obecnie uczę oraz trzyletnie certyfikujące szkolenie w Laban International Movement Studies pod kierunkiem K.Studd oraz studia psychologiczne.

Od kilkunastu lat pracuję indywidualnie z osobami po różnego rodzaju traumach, w depresji, lęku, kryzysie, zaburzeniach odżywiania, chorobie onkologicznej, sytuacji okołorozwodowej, trudnościach relacyjnych ze sobą i innymi, napięciach i bólach w ciele.

Z pasją i przyjemnością prowadzę autorskie Treningi świadomości:ciała, emocji, myśli, relacji i uczę języka ruchu opisanego przez Labana (grupowo i indywidualnie).
Uczę również w Polskim Instytucie Terapii Tańcem i Ruchem i w programie Arteterapia – kultura przeciwko wykluczeniu, szkolę nauczycieli regularnie współpracując z WCIES i MSCDN.

Pytania? Wątpliwości?
Napisz lub zadzwoń do mnie. Pomogę!

aga@terapiatancem-iba.pl
604 537 533

  • Joanna, uczestniczka indywidualnej terapii tańcem i ruchem
   "W ruchu powoli napełniam się sobą"
   Joanna, uczestniczka indywidualnej terapii tańcem i ruchem
  • Uczestniczka wakacyjnych warsztatów
   "Dzięki warsztatom zatrzymałam się w przestrzeni przeznaczonej na bycie – odczuwanie, doświadczanie, przeżywanie – także z poziomu ciała. Spotkanie z pozostałymi uczestnikami doprowadziło mnie do nowego spotkania ze sobą – głębokiego, prawdziwego i poruszającego"
   Uczestniczka wakacyjnych warsztatów
  • Ula Rudzka-Stankiewicz
   „Cudowne doświadczenie. Nowa perspektywa do pracy z grupą. Dostałam mnóstwo inspiracji i gotowych struktur do wykorzystania. Dziękuję!”
   Ula Rudzka-Stankiewicz
  • Olga Stobiecka – Rozmiarek, trenerka dramy
   "Bardzo doceniam wyważony program szkolenia. Zbalansowana ilość doświadczeń. Spora dawka wiedzy. Wyczerpujące dyskusje o poznanych narzędziach i możliwość ćwiczenia ich w roli prowadzącej grupę – bardzo rozwijające. Polecam serdecznie."
   Olga Stobiecka – Rozmiarek, trenerka dramy
  • "Bezpieczna, wspierająca atmosfera. Niespieszny, komfortowy rytm prowadzenia zajęć. Wskazówka, że każdy ruch jest dobry. I tak było."
   Agata Zadka, pedagog-terapeuta