Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem Iba

Jesteśmy zespołem trzech certyfikowanych terapeutek łączących umiejętności psychologiczne i trenerskie z wiedzą o ruchu i ciele. Legitymujemy się certyfikatami Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem (w zakresie prowadzenia terapii i superwizji), pracujemy pod superwizją, kierujemy się Kodeksem Etycznym PSPTiR. Rozwijamy się uczestnicząc w szkoleniach na całym świecie. Praca jest naszą pasją. Prowadząc terapię, szkolenia i warsztaty, dzielimy się nią od 10 lat.

Katarzyna Dańska


501 637 844
kasia@terapiatancem-iba.pl

Jestem certyfikowaną terapeutką tańcem, specjalistką analizy ruchu. Prowadzę terapię indywidualną,  sesje pracy z ciałem i rozwoju podpisu ruchowego, a także Ruch Autentyczny.

Izabela Guzek


600 390 008
izabela@terapiatancem-iba.pl

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką i superwizorem terapii tańcem i ruchem, psychologiem. Pracuję z dziećmi i rodzinami. Prowadzę terapię z dorosłymi, sesje Ruchu Autentycznego i warsztaty rozwojowe.

Aleksandra Rayska


aleksandra@terapiatancem-iba.pl

Mieszkam i pracuję w Nowym Jorku, więc mogłabym się nazwać „placówką zamiejscową Iby”. Przyjeżdżam do Polski regularnie, żeby dzielić się tym czego się uczę w NY. Zapraszam na superwizje przez Skypa.