Katarzyna Dańska

Pracuję psychoterapeutycznie i w nurcie rozwoju osobistego
Zapraszam cię jeśli cierpisz z powodu stanów lękowych, somatycznych objawów, znajdujesz się w kryzysie, masz kłopot z obrazem własnego ciała, chcesz odzyskać wewnętrzną siłę i dostęp do twórczych zasobów. np. w sytuacji życiowej zmiany.
Zapraszam także jeśli czujesz, że twoja ekspresja jest ograniczona i „za ciasno” ci we własnym ciele.  Jeśli chcesz poczuć się w swojej skórze naturalnie, swobodnie i autentycznie.
Zapraszam jeśli chcesz rozwijać swoje zawodowe i osobowościowe kompetencje przez ruch i świadomość ciała
Jeśli reprezentujesz organizację/ośrodek możesz zaprosić mnie do poprowadzenia warsztatu lub prezentacji metody.

Jestem certyfikowaną terapeutką tańcem i ruchem po 4 letnim specjalistycznym szkoleniu, specjalizuję się w analizie ruchu. Uczyłam się m. in.:  Kestenberg Movement Profile w Centrum für Tanz&Therapie w Monachium (3-letnie szkolenie), Ruchu Autentycznego zyskując dyplom Institue for Integrative Bodywork and Movement Therapy. Aktualnie uczestniczę w certyfikującym szkoleniu Laban/Bartenieff Institute of Movement Studies. Pracuję z  grupami na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic Przychodni WAT, szkolę studentów Szkoły Terapii Seksualnej Prof. Z. Lwa- Starowicza i Studiów Podyplomowych Akademii Pedagogiki Specjalnej, prowadzę sesje Ruchu Autentycznego.

Od wielu lat rozwijam się i pracuję w tych obszarach ekspresji ruchowej, które wiążą ruch z myśleniem, emocjami i indywidualnymi historiami. To podejście widzę jako drogę od ograniczających przekonań i schematów, do wolności wyboru. Drogę od znanych fragmentów, do poczucia pełni. Na tę ścieżkę weszłam jako córka tancerki. Zanim dowiedziałam się, że najważniejszy taniec to ten, którego odbiorcami jesteśmy my sami, zawodowo tańczyłam w teatrze i na scenie. Uwielbiam zamykać oczy w Ruchu Autentycznym, który praktykuję z przyjaciółmi z całego świata. Pasjonuje mnie architektura. Mam słabość do sklepików muzealnych.

Kontakt ze mną

kasia@terapiatancem-iba.pl
501 637 844

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od IBA Izabela Guzek oraz IBA Katarzyna Dańska Polityka Prywatności

 • Joanna, uczestniczka indywidualnej terapii tańcem i ruchem
  "W ruchu powoli napełniam się sobą"
  Joanna, uczestniczka indywidualnej terapii tańcem i ruchem
 • Uczestniczka wakacyjnych warsztatów
  "Dzięki warsztatom zatrzymałam się w przestrzeni przeznaczonej na bycie – odczuwanie, doświadczanie, przeżywanie – także z poziomu ciała. Spotkanie z pozostałymi uczestnikami doprowadziło mnie do nowego spotkania ze sobą – głębokiego, prawdziwego i poruszającego"
  Uczestniczka wakacyjnych warsztatów
 • Ula Rudzka-Stankiewicz
  „Cudowne doświadczenie. Nowa perspektywa do pracy z grupą. Dostałam mnóstwo inspiracji i gotowych struktur do wykorzystania. Dziękuję!”
  Ula Rudzka-Stankiewicz
 • Olga Stobiecka – Rozmiarek, trenerka dramy
  "Bardzo doceniam wyważony program szkolenia. Zbalansowana ilość doświadczeń. Spora dawka wiedzy. Wyczerpujące dyskusje o poznanych narzędziach i możliwość ćwiczenia ich w roli prowadzącej grupę – bardzo rozwijające. Polecam serdecznie."
  Olga Stobiecka – Rozmiarek, trenerka dramy
 • Agata Zadka, pedagog-terapeuta
  "Bezpieczna, wspierająca atmosfera. Niespieszny, komfortowy rytm prowadzenia zajęć. Wskazówka, że każdy ruch jest dobry. I tak było."
  Agata Zadka, pedagog-terapeuta

ZESPÓŁ


Izabela Guzek


600 390 008
izabela@terapiatancem-iba.pl

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką i superwizorem terapii tańcem i ruchem, psychologiem. Pracuję z dziećmi i rodzinami. Prowadzę terapię z dorosłymi, sesje Ruchu Autentycznego i warsztaty rozwojowe.


Aleksandra Rayska


607 128 481
aleksandra@terapiatancem-iba.pl

Mieszkam i pracuję w Nowym Jorku, więc mogłabym się nazwać „placówką zamiejscową Iby”. Przyjeżdżam do Polski regularnie, żeby dzielić się tym czego się uczę w NY. Zapraszam na superwizje przez Skypa.