Aleksandra Rayska

Od 2012 mieszkam i pracuję w Nowym Jorku do Warszawy staram się przyjeżdżać regularnie i prowadzić szkolenia i warsztaty, podczas, których mam szansę dzielić się tym czego nauczyłam się podczas tych lat. A jest tego trochę… Jestem doktorem psychologii klinicznej City University of New York i specjalizuję się w szukaniu połączeń pomiędzy terapią „mówioną” a terapią tańcem i ruchem. Przez 7 lat pracując jako terapuetka tańcem i ruchem w różnych szpitalach psychiatrycznych w Nowym Jorku, odkryłam wiele kreatywnych sposobów pracy z tym co niewyrażalne w słowach.

Ciekawi mnie praktyka uważności (mindfulness) i sposoby w jakie można ją wdrażać w pracę z osobami borykającymi się ze skrajnymi sytuacjami życiowymi, trudnościami z obrazem ciała i wyzwaniami w relacjach.

Lata szkoleń na studiach magisterskich z terapii tańcem i ruchem w Pratt Institute, i podczas certyfikacji z Ruchu Autentycznego, pokazały mi jak wiele jest dróg i sposobów pracy z grupami. Dlatego podczas warsztatów, które prowadzę w Polsce dzielę się sposobami myślenia oraz technikami, które można zastosować w pracy grupowej, zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Cieszą mnie okazję do tego, żeby prowadzić warsztaty rozwojowe, podczas, których wspólnie możemy eksplorować ukryte zakamarki psychiki. Chętnie prowadzę superwizje przez Skypa.

Poza pracą indywidualną, bardzo także lubię pracować z parami (zarówno parami rodzic – dziecko, jak i z parami partnerów w związku), mam poczucie, że ruch jest unikalnym narzędziem komunikacji jeśli uważnie zastosowany w pracy z parą. Mogę powiedzieć, że robię to co robię, bo ludzie mnie fascynują i zaskakują ciągle na nowo.

Kontakt ze mną

aleksandra@terapiatancem-iba.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od IBA Izabela Guzek oraz IBA Katarzyna Dańska Polityka Prywatności

 • Joanna, uczestniczka indywidualnej terapii tańcem i ruchem
  "W ruchu powoli napełniam się sobą"
  Joanna, uczestniczka indywidualnej terapii tańcem i ruchem
 • Uczestniczka wakacyjnych warsztatów
  "Dzięki warsztatom zatrzymałam się w przestrzeni przeznaczonej na bycie – odczuwanie, doświadczanie, przeżywanie – także z poziomu ciała. Spotkanie z pozostałymi uczestnikami doprowadziło mnie do nowego spotkania ze sobą – głębokiego, prawdziwego i poruszającego"
  Uczestniczka wakacyjnych warsztatów
 • Ula Rudzka-Stankiewicz
  „Cudowne doświadczenie. Nowa perspektywa do pracy z grupą. Dostałam mnóstwo inspiracji i gotowych struktur do wykorzystania. Dziękuję!”
  Ula Rudzka-Stankiewicz
 • Olga Stobiecka – Rozmiarek, trenerka dramy
  "Bardzo doceniam wyważony program szkolenia. Zbalansowana ilość doświadczeń. Spora dawka wiedzy. Wyczerpujące dyskusje o poznanych narzędziach i możliwość ćwiczenia ich w roli prowadzącej grupę – bardzo rozwijające. Polecam serdecznie."
  Olga Stobiecka – Rozmiarek, trenerka dramy
 • Agata Zadka, pedagog-terapeuta
  "Bezpieczna, wspierająca atmosfera. Niespieszny, komfortowy rytm prowadzenia zajęć. Wskazówka, że każdy ruch jest dobry. I tak było."
  Agata Zadka, pedagog-terapeuta

ZESPÓŁ


Izabela Guzek


600 390 008
izabela@terapiatancem-iba.pl

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką i superwizorem terapii tańcem i ruchem, psychologiem. Pracuję z dziećmi i rodzinami. Prowadzę terapię z dorosłymi, sesje Ruchu Autentycznego i warsztaty rozwojowe.


Katarzyna Dańska


501 637 844
kasia@terapiatancem-iba.pl

Jestem certyfikowaną terapeutką tańcem, specjalistką analizy ruchu. Prowadzę terapię indywidualną,  sesje pracy z ciałem i rozwoju podpisu ruchowego, a także Ruch Autentyczny.

[sg_popup id=”8″ event=”hover”][/sg_popup]